top of page
OİS Fabrika
OİS Fabrika

Hakkımızda

Yeni teknolojilerin öncülüğünü üstlenerek daha güvenli bir hayatın standartlarını oluşturmak için çalışan OİS, 98 yılında sektöre adımını atmıştır. Tasarımı ve üretimi kendisine ait olan teknolojik ürünleri ile OİS; kamera, güvenlik ve savunma sistemleri ile ekipmanlarının yanı sıra, hibrit ve yenilenebilir(solar, rüzgar...) enerji ile çalışan sistemler, araç altı, plaka ve yüz tanıma sistemlerini yerli olarak üreterek hedefinde emin adımlarla ilerlemekte ve “Üretici Çözüm Ortağınız” sloganını vurgulamaktadır.

Türkiye'nin ilk ve tek ATEX Belgeli ürünü olan OİS XTR V2'nin de üretimini yapmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerinin beklentilerini; yeni teknolojiler ufkunda sürekli gelişim ile karşılamak, güvenlik ve savunma alanında aynı zamanda bir AR-GE şirketi olarak değişimi yönetmek,  rekabetçi fiyatlarla kusursuz hizmet, zamanında teslimat ve kaliteli ürünler sunmaktır. Verimli iletişim, algılama ve pazar ihtiyaçlarını karşılama misyonumuzun anahtarıdır.

Vizyonumuz

OİS olarak hedefimiz; müşteri odaklı yaklaşımla sadece Türkiye’de değil uluslararası piyasada da teknolojide öncü ve aynı zamanda daha güvenli bir yaşamın standartlarını oluşturan lider şirket olma konumuna erişmektir.

Kalite Politikamız

- Müşteri beklentilerinin üzerinde yeni teknolojiler ufkunda üstün performanslı, zaman kavramını önemser hızlı ve kolay kurulum sağlanabilir, güvenilir ve kaliteli ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası destek veririz.

- Tamamı Türkiye'de üretilen ve Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ekipman ve bileşenleri yüksek standartta test eder, ürünlerimizde; tasarım, üretim, sunum süreçleri, marka ve kalite politikası ilkelerinden ödün vermeyiz.

- Uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacı ile AR-GE faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürürüz.

- Ülkemiz, müşterilerimiz ve bayilerimiz nezdinde saygın ve güvenilir, ülke ekonomisine katkıda bulunan, yer aldığı toplum ve çevreye saygılı, iş sağlığı ve güvenliğini benimseyen, insan kaynağı takım ruhu ile çalışan, ürün ve hizmet yeterliliğinin belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirme ile üretici çözüm ortağınız olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Ois Güvenlik ve Savunma Teknolojileri A.Ş

Gönderildi

bottom of page